Premier Palace Hotel Kharkiv прийняв офіційну делегацію зі Словаччини

У Харкові пройшли урочисті заходи з нагоди відкриття Почесного консульства Словацької республіки. Почесним консулом став Віктор Попов.

Premier Palace Hotel Kharkiv прийняв офіційну делегацію на чолі з Міністром закордонних і європейських справ Словацької Республіки Мирославом Лайчак, в складі якої було багато високопоставлених політиків і журналістів.

Дипломатичних зустрічей і проектів високого рангу в Харкові стає все більше. Вже традиційно в Premier Palace Hotel Kharkiv проводяться престижні міжнародні події. Зовсім недавно в Бальному залі готелю відбувся щорічний економічний форум «Інвестиції. Інновації. Харківські ініціативи» за участю Президента України. Раніше в конференц-центрі готелю Петро Порошенко провів знакові зустрічі з главами держав: Польщі – Анджеєм Дудою і Литви – Далею Грібаускайте. Тут же в жовтні 2017 р. розміщувалася делегація польських топ-політиків на чолі з Маршалом Сейму Республіки Польща Станісловом Карачевським.

Як відомо, Premier Palace Hotel Kharkiv, що належить Олександру Ярославському (власнику і президенту групи DCH), був спроектований і побудований до Євро-2012 з урахуванням можливості проведення масштабних міжнародних подій.

СпецпропозіціїУ одному або декількох полях є помилка. Перевірте та повторіть спробу.
Сталася помилка під час надсилання повідомлення. Перезавантажте сторінку та спробуйте знову.
Дякуємо за ваше повідомлення. Воно було надіслано.
Сталася помилка під час надсилання повідомлення. Будь-ласка спробуйте пізніше.