Новий рік в стилі “Богемної рапсодії” | Готель Харків Палац

Новий рік в стилі “Богемної рапсодії”

Пані та панове, ми створили хіт! Він називається "Богемна рапсодія" в Kharkiv Palace.

У Новорічну ніч в Бальній залі готелю харизматичний шоумен і актор Андрій Джеджула перетвориться в соліста Queen, Фредді Мерк’юрі, щоб провести найбільш богемну вечірку року.

Ми наповнимо цю ексцентричну ніч шампанським, яскравим шоу, анімацією в стилі легендарних Queen, музикою та подарунками для гостей.

Космополітичний бенд Bodro — це зірки, що зібрані з різних куточків світу та знайомі вам по “Голосу країни”. Вони зіграють не тільки хіти Queen, але і всіма улюблені пісні. Танцювально-циркові артисти Art.L наповнять вечір видовищними постановками. А найщасливіші з гостей в цю ніч зможуть виграти ювелірну прикрасу від Roberto Bravo, ніч в готелі Kharkiv Palace та ще багато несподіваних подарунків. Подивіться на святкове меню від шефа за посиланням.

Замовте місце на Новорічному банкеті та отримайте спеціальні ціни на проживання в готелі.

Стартові ціни:

  • дорослі — 6000 грн з персони,
  • діти до 12 років — 3000 грн.

Кількість місць обмежена. Як казав Фредді, “кожен хто прокинеться вранці 1 січня знаючи, що його там не було, шкодуватиме про це до кінця днів”. Поспішайте забронювати кращі місця за телефонами: +38(067)501-4290 і +38(057)766-4400.

На заході відбуватиметься фото- і відеозйомка в рекламних цілях. Оплачуючи участь, Ви даєте дозвіл на подальше використання фото- та відеоматеріалів з Вашим зображенням в публічних джерелах готелю та партнерів.

СпецпропозіціїУ одному або декількох полях є помилка. Перевірте та повторіть спробу.
Сталася помилка під час надсилання повідомлення.
Дякуємо за ваше повідомлення. Воно було надіслано.
Сталася помилка під час надсилання повідомлення. Будь-ласка спробуйте пізніше.