В готелі Харків Палац відкрили Музей Євро-2012

На першому поверсі готелю відкрили музей “Kharkiv-2012 — Forever” про яскраву та знаменну сторінки в історії нашого улюбленого міста — Євро-2012.

В музеї на першому поверсі готелю можна подивитись на точну копію головного призу, за який змагаються найсильніші футболісти континенту — Кубок УЄФА. Його доставили спеціально зі штаб-квартири Європейського футбольного союзу у швейцарському Ньоні. За допомогою інтерактивних технологій і доповненої реальності відчуйте атмосферу на стадіоні та головних інфраструктурних об’єктах. Подивіться унікальні фотографії та відео головних моментів турніру. Крім того, за допомогою фотопанелі в лобі зробіть пам’ятні знімки зі знаменитостями українського футболу.

Музей відкривав президент і власник групи DCH, Олександр Ярославський, в день 60-річчя. Він зазначив: «Рівно 10 років тому почала здійснюватись наша прекрасна мрія — завоювати для Харкова право провести престижний міжнародний турнір. 5 грудня 2009 року відбувся перший поєдинок на новому стадіоні, та наша віра в успіх здобула відчутні риси. Це був складний і напружений період, але потужний виклик, що захоплює, для всіх, хто вкладав душу в майбутнє Харкова, його принципове оновлення. Інфраструктура Харкова служить місту і розвивається, будучи надійною базою для нового ривка. Я щиро вдячний кожному, хто тоді вірив в можливість Харкова і справою підтримав наше амбітне починання».

У 2007-12 роках Олександр Ярославський був генеральним інвестором і координатором підготовки Харкова до Євро-2012. Його інвестиції в створення об’єктів інфраструктури чемпіонату (готель Kharkiv Palace, стадіон “Металіст”, Міжнародний аеропорт “Харків”, тренувальний табір, волонтерський центр) перевищили $ 300 млн.

Ласкаво просимо в інтерактивний музей Євро-2012 в Харкові!

СпецпропозіціїУ одному або декількох полях є помилка. Перевірте та повторіть спробу.
Сталася помилка під час надсилання повідомлення. Перезавантажте сторінку та спробуйте знову.
Дякуємо за ваше повідомлення. Воно було надіслано.
Сталася помилка під час надсилання повідомлення. Будь-ласка спробуйте пізніше.