«Наше завдання – передбачати очікування гостей»: у Kharkiv Palace оновили центр краси та SPA

Нещодавно ми оновили салон краси Beauty and SPA. Модниці Харкова та гості готелю в розкішній атмосфері дізналися про сучасні б’юті-тренди. Майстрині створювали ефектні укладання, актуальні макіяжі, провели спа догляди для рук. А 20 найщасливіших гостей виграли сертифікати від готелю, кілька beauty box від Aromateque, кольє від Roberto Bravo.

Як зазначає Марина Ярославська, дружина Олександра Ярославського — бізнесмена, президента групи DCH — з 2012 року салону було потрібно оновлення.

«Головне, що покладено в основу центру краси та СПА після ребрендингу — комфорт і максимально індивідуальний, персональний підхід до кожного клієнта, — говорить Марина Ярославська. — Ми не женемось за кількістю, а робимо акцент на VIP-обслуговуванні. Центр краси та релаксу невідійманий від готелю. Тут можна оселитися, відпочити, зробити укладання, піти на ділову зустріч, провести час з комфортом».

Менеджерка салону Beauty and SPA Аліна Терещенко стверджує: салон пропонує ідеальний для зайнятої людини варіант — наприклад, одночасно отримувати догляд за волоссям і руками, що економить час. В «світі, що вічно біжить» це неоціненне.

«Ми стежимо за новинками б’юті-індустрії, але наше завдання — навіть передбачати очікування гостей. Тому за час ребрендингу наші майстрині навчились нових трендів зачісок, технік масажу тощо» — розповідає Аліна.

Ольга Соколенко, директорка з гостинності, каже: «Kharkiv Palace є центром культури та бізнесу, важливою частиною інфраструктури міста, що динамічно розвивається; найбільш знакові події проходять в готелі. Для гостей ми надаємо сервіс високого рівня, і не дивлячись на ситуацію, в якій опинився весь світ, ми думаємо про майбутнє. Тому ми зробили реновацію в наших послугах, зокрема послуги SPA & Beauty. Салон краси — дуже важлива складова в нашому сервісі. Тут створюється настрій, відбувається підготовка до заходів».

«Ми раді, що змогли продуктивно використовувати непростий час карантину для модернізації салону краси. Продовжуємо не тільки зовнішнє вдосконалення, а й вдосконалення наших послуг, рівнем яких завжди по праву пишалися» — підсумував наш генеральний менеджер, Атіс Захаранс.

СпецпропозіціїУ одному або декількох полях є помилка. Перевірте та повторіть спробу.
Сталася помилка під час надсилання повідомлення. Перезавантажте сторінку та спробуйте знову.
Дякуємо за ваше повідомлення. Воно було надіслано.
Сталася помилка під час надсилання повідомлення. Будь-ласка спробуйте пізніше.